Atliekų išvežimo paslaugos

Stambiagabaričių atliekų tvarkymas yra kur kas didesnis iššūkis nei buitinių ar elektroninių prietaisų, nes jų išvežimui reikalingas specialus transportas, talpinantis nestandartinio dydžio krovinius. Neturite transporto, talpinančio stambiąsias atliekas? Turime mes!

Jei užsiimate statybomis, restauracija, aplinkos tvarkymu ar kitais darbais, kurie negali būti atlikti be stambiųjų atliekų, galime Jums pasiūlyti efektyvų darbą ir palankias kainas, padedant su jomis susitvarkyti. Statant ar atnaujinant namus ir kitus pastatus, galėsite nebegalvoti apie konteinerių ir specialaus transporto nuomą, taip pat nereikės ieškoti, kur vežti tam tikras atliekas, kurių negalima mesti į komunalinių atliekų konteinerius. Atsakinga ir kvalifikuota „transportuok.lt“ komanda pasirūpins jų surinkimu ir saugiu perdirbimu.

Saugus buitinių, statybinių ar pramoninių atliekų perdirbimas ir utilizavimas yra itin svarbus, norint bent šiek tiek sumažinti vis didėjančią oro ir visos aplinkos taršą. Įvairios statybinės atliekos, nereikalingos automobilių ir kitų transporto priemonių dalys, seni baldai ir pačios įvairiausios netinkamai išmestos stambiosios atliekos ne tik bjauroja kraštovaizdį, kuriuo mes turėtume grožėtis ir jį puoselėti, tačiau pridaro neištaisomos žalos aplinkai, o taip pat ir mums patiems.

Netinkamas atliekų tvarkymas yra vienas iš klimato kaitą lemiančių veiksnių. Taip pat netinkamai išmestos stambiosios atliekos teršia orą ir tiesiogiai paveikia visą ekosistemą. Stambiagabaritės atliekos negali būti išmestos į komunalinių atliekų konteinerius, tačiau neretai jos būtent ten ir atsiduria. Jei nežinote, kur galima mesti tam tikras atliekas, kreipkitės į mus. „Transportuok.lt“ pasirūpins, kad atliekos būtų perdirbamos ir utilizuojamos profesionaliai bei nekenkiant aplinkai. Tai ypač svarbu, nes kai pavojingos, bet nesunaikintos atliekos patenka į bendruosius komunalinių atliekų sąvartynus, jose išsiskiria metanas – labai galingos dujos, sukeliančios šiltnamio efektą ir itin svariai prisidedančios prie klimato kaitos. Priklausomai nuo sąvartynų įrengimo būdų, netinkamai utilizuotos atliekos gali teršti ne tik orą, tačiau taip pat žemę ir vandenį.

Mes norime, kad kuo daugiau nereikalingų stambiųjų atliekų būtų nekenksmingai perdirbamos. Didžiąją dalį surinktų atliekų galima perdirbti, o gautą energiją panaudoti šilumai arba elektrai gaminti. Tokia šiluma ir elektra, gauta iš perdirbtų atliekų, gali pakeisti energiją, gaunamą naudojant anglį arba kitas kuro rūšis. Tinkamas atliekų perdirbimas ir energija, gaunama perdirbant įvairias nenaudojamas ir nereikalingas stambiagabarites atliekas, sumažina pavojingų dujų koncentraciją ore, kuriuo kvėpuojame. Atliekos, kurios yra netinkamos perdirbimui, taip pat yra sunaikinamos taip, kad neturėtų jokio kenksmingo poveikio aplinkai. Mes pasirūpinsime, kad visos neperdirbtos atliekos, surinktos iš Jūsų, būtų utilizuotos profesionaliai, laikantis visų nustatytų aplinkosaugos standartų

Surenkame ir išvežame įvairias statybines atliekas – betoną, plytas, čerpių ir keramikos gaminius, mineralinę, akmens ir stiklo vatą, gipso medžiagas, medieną, plastiką, kanalizacijos ir vandentiekio vamzdžius, jų jungiamąsias dalis ir kt. Taip rūpinamės saugiu įvairių transporto priemonių detalių perdirbimu arba utilizavimu. Galite į mus kreiptis, jei atnaujinate namų interjerą – visus senus baldus surinksime ir išvešime tam, kad tinkamos jų dalys būtų perdirbtos, o visos kitos – tvarkingai utilizuotos.

Jei šiuo metu statote, restauruojate, tvarkote aplinką ar užsiimate kitais darbais, kuriuos vykdant atsiranda daug šiukšlių, netinkamų mesti į komunalinius konteinerius, siūlome Jums išsinuomoti patikimus ir patvarius stambiųjų atliekų konteinerius, kuriuos pastatysime Jūsų nurodytoje vietoje. Konteineriai gali būti naudojami įvairių buitinių, statybinių, pramoninių ar kitų stambiagabaričių atliekų laikymui. Išklausę jūsų poreikius, pasiūlysime tinkamiausias konteinerio pastatymo, ištuštinimo ir išvežimo paslaugas palankiomis kainomis.

Mes norime kiekvienam klientui pateikti kuo palankesnį pasiūlymą, todėl kviečiame Jus užpildyti registracijos formą arba susisiekti nurodytais kontaktais. Išklausę Jūsų poreikius, priimsime patį geriausią sprendimą, pasiūlydami kokybišką darbą, atliekamą kvalifikuotų darbuotojų, už itin palankią kainą.