Krovinių pervežimo paslaugos

„Transportuok.lt“ komanda gali padėti, jei Jums reikia saugiai pervežti svarbų krovinį. Užtikrinsime greitą ir kokybišką krovinio paėmimą ir pristatymą Jums patogiu laiku

„Transportuok.lt“ komanda gali padėti, jei Jums reikia saugiai pervežti svarbų krovinį Kaune arba Vilniuje. Užtikrinsime greitą ir kokybišką krovinio paėmimą ir pristatymą Jums patogiu laiku, nes ilsimės tik sekmadienį – visomis kitomis savaitės dienomis esame pasirengę padėti Jums. Mūsų komanda yra pasiruošusi suteikti profesionalią ir greitą pagalbą Jums tinkamu laiku, kurį galėsite nurodyti užpildę registracijos formą arba su mumis susisiekę nurodytais kontaktais.

Galime pervežti įvairius asmeninius daiktus ar naujus Jūsų pirkinius, taip pat stambius krovinius, kurie yra nestandartinių matmenų ir jų pervežimui yra reikalingas specialus transportas, talpinantis tam tikrų gabaritų krovinius. „Transportuok.lt“ teikia ne tik transportavimo paslaugas – stiprūs ir patyrę mūsų darbuotojai krovinį saugiai paims iš Jūsų namų ar kitos sutartos vietos, atsakingai jį pritvirtins mūsų transporto priemonėje ir taip pat rūpestingai krovinį pristatys į Jūsų nurodytą vietą. Krovinius nusinešame saugodami kitą turtą – neapgadinsime nei aplink esančių baldų, nei kitų pastatų ar laiptinės sienų.

 

Mes esame atsakingi už vežamą krovinį visais transportavimo etapais. Kroviniu ypatingai rūpinamės jį paimdami iš Jūsų, prižiūrime jį visos kelionės metu ir nepažeisdami pristatome bei iškrauname ten, kur Jums patogu. Kvalifikuoti ir atsakingi mūsų darbuotojai yra puikiai pasirengę bet kokio sudėtingumo užduotims, todėl kelionei su mumis galite patikėti net pačius svarbiausius savo daiktus.

 

Pervežame ne tik pavienius krovinius, taip pat galime padėti ir tuomet, jei nusprendėte persikraustyti. Mes norime, kad persikraustant Jūsų nekamuotų transportavimo rūpesčiai – mielai padėsime kraunant, pervežant ir iškraunant daiktus. Persikraustymas reikalauja kruopštaus ir įvairiapusiško pasiruošimo. Tik tinkamai ir atidžiai suplanuoti darbai užtikrins sklandų persikraustymo procesą. Viena svarbiausių persikraustymo užduočių – užtikrinti darbų atlikimo spartą ir pervežamų daiktų saugumą. Siūlome profesionalias krovinių pervežimo paslaugas, kad Jums patiems nereikėtų rūpintis dėl tinkamo šios užduoties įvykdymo, o sutaupytą laiką galėtume skirti įsikūrimui naujuose namuose. Rinkdamiesi mus, galėsite nebegalvoti apie daug laiko ir jėgų atimančius įvairių daiktų transportavimo darbus – tai padarysime už Jus!

 

Mes Jums siūlome:

  • Biurų perkraustymo paslaugas Kaune ir Vilniuje. Visą biure esančią įrangą saugiai perkelsime į naują vietą. Užtikrinsime visapusišką įrangos saugumą kraunant ją į mūsų transportą ir iškraunant Jūsų nurodytoje vietoje. Tinkamai pasirūpinsime Jūsų įranga ir daiktais kelionės metu – mūsų transporte jie bus pritvirtinti saugiai ir pervežant nebus pažeisti.
  • Butų/namų perkraustymo paslaugas Kaune ir Vilniuje. Asmeninius savo daiktus drąsiai galite patikėti į mūsų rankas. Visi daiktai bus rūpestingai ir atsakingai pristatyti į naujuosius Jūsų namus. Patyrę ir profesionalūs darbuotojai Jūsų daiktais rūpinsis kaip savais – daiktai bus pervežti laikantis visų saugumo ir atsargumo taisyklių. Perkraustant baldai, technika, įvairūs daiktai ir paketai bus atsakingai nešiojami ir prižiūrimi.
  • Stambesnių ir sunkesnių daiktų transportavimo paslaugas Kaune ir Vilniuje. Galime Jums padėti pervežti krovinius, kurių negalite transportuoti savo turimu transportu. Esame pasiruošę pervežti baldus, stambią buitinę techniką ar kitus sunkius krovinius, reikalaujančius specialaus transporto, iš taško A į tašką B.

“Transportuok.lt” lanksčiai žiūri į savo klientų poreikius, todėl tik išgirdę tai, ko Jums reikia, pasiūlysime patį geriausią individualų krovinių pervežimo ar perkraustymo paslaugų paketą itin palankiomis kainomis. Taip pat, jei norėsite, daiktus patys nunešime, o atvežę į reikiamą vietą – užnešime. Viskas ko Jums reikia – užpildyti “transportuok.lt” puslapyje pateiktą registracijos formą arba susisiekti su mumis nurodytais kontaktais. Visa kita – mūsų rūpestis ir atsakomybė!