Buitinės technikos išvežimo paslaugos

Modernėjančiame pasaulyje daugėja prietaisų, palengvinančių žmonių buitį. Technikos įrenginiai nuolat tobulinami, todėl panaudota buitinė technika vis dažniau keičiama naujesne, modernesne, galingesne ir kokybiškesne. Nors nauji prietaisai užtikrina geresnę gyvenimo kokybę, nereikėtų pamiršti, kad didėjantis vartojimas ir pirkimas, lemia taip pat didėjantį gamtos užterštumą. Kaip tinkamai pasielgti su nenaudojama arba neveikiančia buitine technika, kai ją mūsų namuose pakeičia modernesni ir galingesni prietaisai?

„Transportuok.lt“ siūlo Jums nemokamą, greitą ir profesionalią pagalbą. Jums tinkamu laiku patys atvyksime pasiimti nenaudojamų prietaisų Jūsų nurodytu adresu. Neveikiantys ar nenaudojami buitiniai prietaisai negali būti tiesiog išmesti į šiukšlių konteinerį. Buitinė technika turi būti profesionaliai ir nekenksmingai perdirbama. Mes būtent tuo ir rūpinamės – siekdami kuo labiau riboti nenaudojamos ir netinkamai išmetamos buitinės technikos keliamą taršą, pasirūpinsime, kad įrenginiai būtų utilizuoti draugiškiausiu aplinkai būdu. Taip pat užtikrinsime, kad nereikalinga buitinė technika bus ne tik tinkamai sunaikinta, tačiau įrenginiai, tinkantys perdirbimui, bus perdirbti laikantis nustatytų aplinkosaugos standartų.

Buitine technika laikoma:

  • Džiovyklės;
  • Gartraukiai;
  • Indaplovės;
  • Mikrobangų krosnelės
  • Orkaitės;
  • Skalbimo mašinos;
  • Šaldytuvai, šaldikliai;
  • Viryklės;
  • Ir kt. buityje naudojami prietaisai.

Taip pat surenkame ir nenaudojamus smulkesnius buitinius prietaisus – dulkių siurblius, kavos aparatus, kavamales, sulčiaspaudes, skrudintuvus, virtuvės kombainus ir kt.

Į mus galite kreiptis, jei norite saugiai pašalinti nereikalingą techniką, skirtą klimato kontrolei – surinksime šildytuvus, ventiliatorius, oro drėkintuvus, kondicionierius ir kt.

Pasinaudoję mūsų siūloma nemokama buitinės technikos surinkimo paslauga, būsite tikri, kad Jums nebereikalingi įrenginiai neterš gamtos ir oro, kuriuo patys kvėpuojame. Kaip netinkamai perdirbta ar utilizuota buitinė technika teršia aplinką?

Oro užterštumas laikomas viena sudėtingiausių ir sunkiausiai sprendžiamų miesto aplinkos problemų. Sunkieji metalai, azoto dioksidas, ozonas, sieros dioksidas, rūgščių aerozoliai, kietosios dalelės – pagrindiniai aplinkos oro teršalai. Šie teršalai į orą dažniausiai patenka pramoniniu būdu – veikiant elektrinėms ir fabrikams. Nemažai teršalų į orą patenka iš transporto priemonių. Šiuos taršos šaltinius suvaldyti sunku, nes jie yra neatsiejami nuo žmogaus gyvenimo. Minėti teršalai į orą patenka ir dar vienu būdu – nesaugiai išmetant ar perdirbant seną buitinę techniką.

Žalingas atmosferos taršos poveikis žmogui yra susijęs su daugeliu sveikatos problemų. Oro tarša neigiamai veikia kvėpavimo sistemos veiklą, o tai lemia įvairias kvėpavimo takų ligas. Vis dažniau pastebima, kad didėjanti oro tarša turi įtakos ir kraujotakos sistemos veiklai. Aiškiausias to įrodymas – gyvenimo trukmės sumažėjimas. Tai siejama su ilgalaikiu kietųjų dalelių koncentracijos padidėjimu ore, kuriuo mes ir kvėpuojame.

Didėjant sveikos gyvensenos bumui, „transportuok.lt“ siūlo ne tik domėtis tuo, ką dedate į savo kūną, tačiau ir tai, kuo kvėpuojate. Visi kartu galime pasistengti, kad oras taptų švaresnis. Nuo kiekvieno gyventojo vartojimo įpročių priklauso ir aplinkos būklė. Didėjant vartojimui, didėja ir neigiamas to poveikis aplinkai. Aplinkos apsauga ir taršos mažinimas priklauso nuo visuomenės sąmoningumo, gebėjimo suprasti, kokia žalinga yra net menkiausia netinkamai išmesta atlieka ir noro siekti, kad mus supanti aplinka būtų kuo švaresnė ir nekenksminga mums patiems. Elektrinių ir fabrikų darbo nesustabdysime, tačiau galime pasistengti, kad bent jau buitiniai prietaisai neterštų aplinkos. Jei turite neveikiančios ar nenaudojamos buitinės technikos, bet nežinote, ką su ja daryti – susisiekite su mumis. Nereikalinga buitinė technika negali būti išmesta bet kur, jos perdirbimui ir utilizavimui yra skirti specialūs sąvartynai. Nemokamai atvykę paimti Jūsų nenaudojamos buitinės įrangos, užtikrinsime, kad ji bus sunaikinta tinkamai, o Jūs galėsite didžiuotis prisidėję prie aplinkos taršos mažinimo.